Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8-16 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Aktuální novinky
Máme tu nový rok a s ním se nám opět rozjíždí kovářské kurzy. Kovadliny jsou na místech, výhně nachystané, nářadí v plné polní a kovář už se na těší na zapálené nadšence, co mají chuť pustit se do kovářské práce. Leden máme tak trochu rozjezdový, ale v únoru výhně žhavíme naplno.
Máte chuť si ťuknout do kovadliny nebo jste dostali dárkový poukaz na náš kurz? Rezervovat místo si můžete na našem mailu kovarna@kovozoo.cz
Nejbližší termíny:
Půldenní kurzy:
Sobota 5. 2. 2022 od 9.00 - 13.00 (volných 8 míst)
Pátek 11. 3. 2022 od 13.00 - 17.00 (volných 8 míst)
Celodenní kurzy:
Sobota 12. 2. 2022 od 9.00 - 17.00 ( volných 8 míst)
Sobota 26. 3. 2022 od 9.00 - 17.00 (volných 8 míst)
Nenašli jste vhodný termín? Nevadí, kurzy budou probíhat celý rok a termíny budeme postupně zveřejňovat tady na FB i na našich webových stránkách www.sousedik.cz
O nás

ATELIER SOUSEDÍK

Naše firma byla založena v roce 2003 a od té doby tvoříme v žáru výhně originální kovanná díla.  Zabýváme se především zakázkovou výrobou dle vlastních, popř. dodaných předloh, při které se zaměřujeme na využívání klasických technologií. Každý kus je tak ručně zhotovený kovaný originál, s nezaměnitelným dekorativním charakterem, přetrvávající celé generace.

Máme rádi dokonalost, harmonii a čistý styl. Zkrotit žár výhně a využít ho k tvoření něčeho krásného, je pro nás nejen práce, ale především zábava. Chceme lidem ukázat, že i kus chladného kovu se může v rukou mistra změnit na elegantní umělecké dílo. Naše výrobky se vyznačují kvalitním zpracováním a dlouhou trvanlivostí.  

Protože se stále víc setkáváme s přáním našich zákazníku na vytvorení menších interiérových doplňků a dárkových předmětů, rozhodli jsem se je nabídnout v našem novém eshopu. Pro zkrášlení svých domovů, pro radost sebe i svých blízkých můžete kousek naší práce mít nyní i vy. V klidu z pohodlí Vašeho domova si tak můžete vybrat originální dárek i netradiční doplněk interiéru rovnou z ohně.

V případě, že máte nějaké otázky nebo potřebujete poradit, nebo potřebujete ušít zboží na míru, obraťte se na nás prostřednictvím našeho emailu a my se Vám rádi budeme věnovat. 

Děkujeme a těšíme se na Váš nákup.